ZABIEGI

 

 

OFEROWANE ZABIEGI

 

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Następuje regeneracja i wzmocnienie organizmu.Przywraca się prawidłowe funkcjonowanie układów i organów wewnętrznych. Podczas oraz po zabiegu odbiera się stan odprężenia,lekkości,pozytywnego nastawienia do życia.

 

  • masaż dopasowany indywidualnie do potrzeb osoby;
  • pełen miłych i przyjemnych wrażeń,z wykorzystaniem mis dźwiekowych znanych jako tybetańskie;
  • masaz usuwa przyczyny powstawania bólu,ułatwia wydalenie toksyn,likwiduje napiecia,blokady fizyczne i psychiczne.

MASAŻ BIOREGULACYJNY

Jest to masaż leczniczy dopasowany indywidualnie do potrzeb osoby z uwzglednieniem punktów akupresurowych i połaczony z terapią dźwieku i wibracji. Usuwa przyczyny powstawania bólu ,ułatwia wydalenie toksyn,likwiduje napiecia ,blokady psychiczne i fizyczne.Nastepuje regeneracja i wzmocnienie organizmu. Połączenie techniki masażu manualnego z  dźwiękiem mis przywraca prawidłową funkcję układów i organów wewnętrznych. Podczas oraz po zabiegu odbiera się stan odprężenia, lekkości ,pozytywnego nastawienia do życia.

 

BIOENERGOTERAPIA

Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg ,polegający na oczyszczeniu organizmu z zaburzeń energetycznych. Przywraca harmonijny przepływ energii przez kanały energetyczne,wyrównuje jej niedobory na poziomie ciała ,duszy i umysłu. Eliminuje stany zapalne. Na podstawie odbioru impulsów energetycznych wykonuję analizę bioenergoterapeutyczną. Dzieki temu mozna szybciej ocenic stan organizmu i podjąć odpowiednie kroki w celu wyeleminowania przyczyn powstawania zaburzeń . Współpracuje z lekarzami różnych specjalności, dzięki temu mozna wykonać badania i przeprowadzic konsultacje co ułatwia postawienie odpowiedniej diagnozy i ustalenie konkretnej terapii.

 

OCZYSZCZANIE

Działanie energetyczne na ludzi zwierzęta ,domy, mieszkania. Wykorzystuję tu doświadczenia z dziedziny bioenergoterapii, telebioenergoterapii,pracy z dźwiękiem gdzie bardzo skuteczne są gongi.

 

RADIESTEZJA


Od wieków wiadomo jak niekorzystne działanie na człowieka ma istnienie zmiennych pól elektromagnetycznych o niskich częstotliwościach. Spowodowane jest to istniejącymi na ziemi sieciami żył wodnych.  Zawarte w wodzie jony są nośnikami ładunków,które przesuwają się względem ziemskiego pola magnetycznego i powodują powstanie niekorzystnych fal w paśmie bardzo niskich częstotliwości. Ważnym czynnikiem wpływającym na zdrowie człowieka jest to co nas otacza ,czyli środowisko ,to gdzie spędzamy najwiecej czasu i w jakich warunkach regenerujemy siły do dalszego działania. Nie zwracamy uwagi jak stoi nasze łózko i jakie energie promieniują z naszych ścian. Warto jest więc  poprawić  nasze samopoczucie, atmosferę i relacje międzyludzkie w domu i pracy.

 

ŚWIECOWANIE USZU

Zabieg, który można polecić każdemu na drogi oddechowe, przy gorączce i problemach z zatokami, również szczękowymi, krzywą przegrodą nosową, problemami z błędnikiem i częstymi zapaleniami ucha środkowego, nadmiarem woskowiny. Zabieg jest przyjemny, odczuwa się ciepło, można się wyciszyć lub zdrzemnąć.

 

 

 

 

 

Projekt strony - Piotr Łysenko